Czy wypełnianie płatnych ankiety online opłaca się?

Zdecydowanie tak. Biorąc pod uwagę poświęcone nakłady (ilość czasu) do ilości zarobionych pieniędzy, ankiety online wypadają bardzo atrakcyjnie. Wystarczy poświęcić tylko godzinę pracy tygodniowo i można zacząć zarabiać. Płatne ankiety nie zastąpią podstawowego źródła utrzymania, ale będą atrakcyjnym uzupełnieniem dla Twojego domowego budżetu.

Ile kosztuje udział w panelu badawczym?

Nic. Rejestracja w naszym panelu badawczym jest całkowicie darmowa. Co więcej w dowolnym momencie możesz zrezygnować lub usunąć swoje konto bez żadnych konsekwencji, czy podawania powodu swojej decyzji. Aby zarejestrować się wystarczy adres e-mail. Kierujemy się zasadą jak najmniej formalności. Do wypłaty zgromadzonych środków będziesz jeszcze potrzebować konto PayPal, które również można założyć bezpłatnie.

Ile można zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Twoje wynagrodzenie zależy od długości ankiety i tematu, a całkowity zarobek od ilości wypełnionych ankiet w miesiącu lub w ciągu roku. Na jednej ankiecie możesz zarobić od 0,80 – 12 PLN.

Superankiety.pl pracują z największymi firmami badawczymi w Polsce oraz Europie. Dzięki temu stale realizujemy projekty badawcze i dbamy o to aby na Twojej skrzynce email każdego tygodnia były nowe zaproszenia do udziału w badaniach.

Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę email. Właśnie w ten sposób wysyłamy zaproszenia do udziału w badaniach. Ankiety możesz wypełniać w dowolnym i dogodnym dla siebie momencie. Tu nie ma zasad których musisz się trzymać. Ankiety możesz wypełniać w domu, w drodze do pracy, lub czekając na pociąg. Większość ankiet jest responsywna, to znaczy ze ankieta automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu dzięki czemu może być wypełniana na telefonie komórkowym lub tablecie.

Czy zarabianie przez Internet jest bezpieczne?

Tak. Superankiety.pl są częścią Grupy CINT. Światowego lidera w dziedzinie badań ankietowych online. Spełniamy międzynarodowe standardy dotyczące prowadzenia badań marketingowych i ochrony informacji, w tym standardy wyznaczone EU (RODO) przez ESOMAR. Nasi użytkownicy nigdy nie dostają reklam, ani niechcianej korespondencji. Wysyłamy tylko zaproszenia do ankiet online.