Czy wypełnianie płatnych ankiety online opłaca się?

Zdecydowanie tak. Biorąc pod uwagę poświęcenie nakłady (ilość czasu) do ilości zarobionych pieniędzy, ankiety online wypadają bardzo atrakcyjnie. Wystarczy poświęcić tylko godzinę pracy tygodniowo i można zacząć zarabiać. Płatne ankiety nie zastąpią podstawowego źródła utrzymania, ale będą atrakcyjnym uzupełnieniem domowego budżetu.

Ile kosztuje udział w panelu badawczym?

Nic. Rejestracja w panelu badawczym jest całkowicie darmowa. Co więcej w dowolnym momencie możesz zrezygnować i usunąć swoje konto bez żadnych konsekwencji. Aby zarejestrować się wystarczy adres e-mail. Kierujemy się zasadą jak najmniej formalności.

Ile można zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Wynagrodzenie zależy od długości ankiety, tematu, a całkowity zarobek od ilości wypełnionych ankiet w miesiącu lub w ciągu roku. Superankiety.pl pracują z największymi firmami badawczymi w Polsce oraz Europie. Dzięki temu stale realizujemy projekty badawcze i dbamy o to aby na Twojej skrzynce email każdego tygodnia były nowe zaproszenia do udziału w badaniach.

Czy zarabianie przez Internet jest bezpieczne?

Tak. Superankiety.pl są częścią Grupy CINT. Światowego lidera w dziedzinie badań ankietowych online. Spełniamy międzynarodowe standardy dotyczące prowadzenia badań marketingowych, w tym standardy wyznaczone przez ESOMAR. Nasi użytkownicy nigdy nie dostają reklam, ani niechcianej korespondencji. Tylko zaproszenia do ankiet online.