W superankiety.pl stale pracujemy nad nowymi sposobami wynagradzania naszych panelistów. Już teraz zarobione na ankietach pieniądze możesz przelać na konto PayPal lub zasilić Maxikarte. W przyszłości będzie dostępnych więcej opcji w postaci kart podarunkowych, bonów czy kuponów.

Łączymy siły z wiodącymi sklepami internetowymi, operatorami płatności online oraz operatorami kart podarunkowych nad wzbogaceniem naszej oferty. Wszystko po to, aby udział w badaniach oraz wypełnianie ankiet online było jeszcze bardziej atrakcyjne.

Jak działa konto PayPal

PayPal to popularny serwis umożliwiający dokonywanie płatności online. Rejestracja w PayPal jest całkowicie darmowa. Po założeniu konta będziesz mógł na nie przelewać środki zarobione na płatnych ankietach online. Będziesz mógł również zasilać konto samodzielnie, a zgromadzone środki łatwo przelejesz na swój rachunek bankowy. Wszystko online, nie ruszając się sprzed komputera. Łatwo i wygodnie.

Jak działa karta podarunkowa

Karty rabatowe lub kupony umożliwiają zakup różnych produktów lub usług. W przypadku zakupów online najczęściej wykonywana transakcja wymaga podania specjalnego kodu. W przypadku Maxikarty zakup odbywa się w kliku krokach:

  1. Na początek musisz wpisać otrzymany kod Karty Maxi na stronie www.maxikarty.pl.
  2. Następnie zobaczysz saldo zgromadzonych środków na karcie i będziesz mógł wymienić swoją Kartę Maxi na wybraną kartę podarunkową np. do H&M, SMYK, W.Kruk czy merlin.pl.
  3. Po wybraniu karty będziesz mógł już dokonywać zakupów w wybranym sklepie. Jeśli ilość środków na karcie będzie niewystarczająca zawsze możesz dopłacić różnicę.