Student zawsze potrzebuje kasy i zawsze ma jej za mało. Jeśli Bóg ustanawiał prawa dotyczące naszego życia, tak jak w filmie “Zupełnie Nowy Testament” (reżyseria Jaco Van Dormael), to na pewno ustanowił takie prawo, zaraz za prawem dotyczącym kanapki z masłem, która spada zawsze posmarowaną stroną na podłogę lub kolejki do kasy obok, która zawsze jest szybsza.

Dodatkowa kasa

Problem w tym, że nie zawsze da się pogodzić naukę z pracą na etat, a stypendium jeśli jest to nigdy nie wystarcza. Płatne ankiety mogą pomóc w rozwiązaniu przynajmniej części problemów. Kilka złotych zawsze się przyda. Rejestrując się w superankiety.pl (REJESTRACJA W PANELU) będziesz mógł zarobić nawet 7.20 zł na jednej ankiecie, a wypłatę zrealizujesz już po zebraniu 40 zł. Zarobione pieniądze przelejesz na konto PayPal lub zasilisz Maxikartę. Jeśli nie masz konta PayPal możesz je założyć za darmo. Wynagrodzenie zależy od długości ankiety oraz tematu badania. Proste.

Ankieta w przerwie na kawę

Co ważne ankiety możesz wypełniać w dowolnym miejscu i dowolnym momencie. W drodze na uczelnię, w przerwie między zajęciami lub wieczorem po zakończonym dniu w akademiku. Możesz to zrobić korzystając z komputera, tabletu lub telefonu. Nasze ankiety są responsywne a więc automatycznie dostosują się do wielkości ekranu Twojego urządzenia.

Nowe doświadczenie

Ankiety dla studentów to cenne doświadczenie i szansa, aby zobaczyć jak wyglądają badania marketingowe lub badania opinii w praktyce. Część z was po skończonych studiach rozpocznie pracę w działach marketingu, sprzedaży, agencjach badawczych lub firmach konsultingowych i wtedy ta wiedza może się przydać. Być może sami staniecie przed zadaniem zaprojektowania ankiety i przeprowadzenia badania rynku.

Udział w płatnych ankietach to również szansa, aby dowiedzieć się jak są tworzone kwestionariusze ankiet online, jak wygląda dystrybucja ankiet, jak są dobierani respondenci do badania, oraz na koniec jak wygląda system wynagradzania za wypełnianie ankiety. Już teraz w ten sposób realizowana jest większość projektów badawczych. To obowiązkowy punkt dla każdego studenta ekonomii, zarządzania, socjologii i psychologii.