Student zawsze potrzebuje kasy i zawsze ma jej za mało. Jeśli Bóg ustanawiał prawa dotyczące naszego życia, tak jak w filmie “Zupełnie Nowy Testament“, to na pewno ustanowił takie prawo.

Problem w tym, że nie zawsze da się pogodzić naukę z pracą na etat, a stypendium jeśli jest to nigdy nie wystarcza. Płatne ankiety mogą pomóc w rozwiązaniu przynajmniej części problemów. Kilka złotych zawsze się przyda. Rejestrując się w superankiety.pl (REJESTRACJA W PANELU) będziesz mógł zarobić nawet 7.20 zł na jednej ankiecie, a wypłatę zrealizujesz już po zebraniu 40 zł. Zarobione pieniądze przelejesz na konto PayPal lub zasilisz Maxikartę. Wynagrodzenie zależy od długości ankiety oraz tematu badania.

Ankiety dla studentów to cenne doświadczenie i szansa, aby zobaczyć jak wyglądają badania marketingowe w praktyce. Część z was po skończonych studiach rozpocznie pracę w działach marketingu, agencjach badawczych lub firmach konsultingowych i wtedy ta wiedza może się przydać. Być może sami staniecie przed zadaniem zaprojektowania ankiety i przeprowadzenia badania.

Udział w płatnych ankietach to szansa, aby dowiedzieć się jak są tworzone kwestionariusze ankiet online, jak wygląda dystrybucja ankiet, jak są dobierani respondenci do badania oraz jak wygląda system wynagradzania za wypełnianie ankiety. To obowiązkowy punkt dla każdego studenta ekonomii, zarządzania, socjologii i psychologii.